ASMENS DUOMENYS

Kas yra asmens duomenys

Asmens duomenys – bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu (duomenų subjektu), kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai arba netiesiogiai nustatyta pasinaudojant atitinkamais duomenimis (pvz., vardu, pavarde, asmens kodu, adresu, telefono numeriu ar kita informacija).

Kur ir kokie asmens duomenys renkami „www.propoint.lt“ puslapyje

„www. propoint.lt “ gauna tik tuos duomenis, kurie yra užpildomi kontaktų formoje, ar apsipirkimo registracijos metu (vardas, pavardė, el. paštas, tel. nr., adresas). Kontaktų formoje ir pirkėjo kortelės registracijos metu reikalaujami duomenys yra reikalingi kokybiškam kliento aptarnavimui.

Kiek laiko saugomi duomenys

Visi duomenys užpildyti kontaktų formoje yra pašalinami iškart po atsakymo į per kontaktų formą pateiktą klausimą/žinutę. Maksimalus atsakymo į gautą laišką ir duomenų pašalinimo laikotarpis yra 14 darbo dienų. Duomenys nėra naudojami rinkodaros tikslais, nėra perduodami trečiosioms šalims.

Duomenys su pateikti registruojantis – apsiperkant yra saugomi iki vartotojas pats pašalina savo sukurtą anketą. Duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslais, tačiau nėra perduodami trečiosioms šalims.

Kur kreiptis, jeigu manote, kad Jūsų teisės yra pažeistos

Jeigu Jums kelia susirūpinimą Mūsų veiksmai, kuriais galimai nesilaikoma šios pateiktos informacijos arba teisės aktų reikalavimų, galite Jums patogiu būdu kreiptis į Mus www.ausines.lt el. paštu info@propoint.lt, arba telefonu +370 633 63 638.