SLAPUKAI

Kas yra slapukai

Slapukai (angl. „cookies“) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės perduoda į jose naršančių vartotojų kompiuterius arba kitus įrenginius. Atsižvelgiant į naršyklę, ši informacija laikoma arba nedideliuose atskiruose failuose, arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrajame faile. Slapukus naudoja dauguma pažangių interneto svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukus galima perduoti tik jei yra tokia pasirinktis Jūsų įrenginio nustatymuose.

„www.propoint.lt“ puslapyje slapukai naudojami asmenų, besinaudojusių Jūsų įrenginiu, lankomumui nustatyti, atliktiems veiksmams įsiminti, Jums aktualiausiai informacijai pateikti, apibendrintai svetainės lankomumo statistikai rinkti.

Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeitę savo interneto naršyklės nustatymus, išjungę visus slapukus arba išjungę (įjungę) juos po vieną. Visgi atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Norėdami nustatyti reikiamas (norimas) slapukų pasirinktis, naudokitės interneto naršyklių pagalbos funkcijomis. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose.

Būtinieji slapukai

Kai kurie slapukai yra būtini norint kokybiškai naudotis paslaugomis, teikiamomis mūsų tinklalapyje. Kadangi šie slapukai yra būtini puslapio rodymui, jų atsisakymas darys neigiamą poveikį puslapio veikimui. Galite juos blokuoti arba ištrinti pakeisdami naršyklės nustatymus ir priversdami blokuoti visus slapukus šioje svetainėje.

Kitos išorinės paslaugos

www.propoint.lt  puslapyje taip pat naudojame išorines paslaugas, tokias kaip Google Webfonts, Google Maps ir išoriniai vaizdo medžiagos tiekėjai. Kadangi šie išoriniai tiekėjai gali prieiti prie tokios Jūsų informacijos kaip IP adresas, leidžiame Jums patogiau atsisakyti šių tiekėjų paslaugų (apačioje). Atminkite, kad tai gali labai neigiamai paveikti mūsų svetainės funkcionalumą ir išvaizdą. Pakeitimai įsigalios iš naujo įkeliant puslapį.